cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Moshat fitojnë bindshëm

  • November 7, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 90 Views

Ekipet e akademisë së F.K. Kukësit kanë arritur fitore ndaj homologëve të tyre të ekipit të Portos.
U-17 ka fituar me rezultatin me rezultatin 5 me 3, ndërsa U-19 me rezultatin 3 me 1. Skuadrat e drejtuara nga trajnerët Agim Belaj dhe Gëzim Shehu janë kthyer te fitorja. Tashmë ekipi U-17 mban vendin e 7, ndërsa ekipi U-19 mban vendin e 8.

U-17/ F.K. Kukësi – Porto 5-3
U-19/ F.K. Kukësi – Porto 3-1

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.