cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra ka zhvilluar stërvitjen në Kukës, para ndeshjes me Vllazninë

  • November 5, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 81 Views

Skuadra e Kukësit ka zhvilluar stërvitjen e parë në Kukës. Ekipi i drejtuar nga trajneri Ernest Gjoka ka dalë pasdite në tapetin e stadiumit \”Zeqir Ymeri\” dhe ka marrë ngarkesën e duhur para ndeshjes.

Përgatitjet kanë qenë intensive dhe stafi teknik po kristalizon edhe pikëpyetjet e fundit para ndeshjes. Lojtarët gëzojnë një formë të mirë dhe janë gati për sfidën me Vllazninë, e cila luhet të dielën, ora 14:00, në stadiumin \”Zeqir Ymeri\”.

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.