cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Çmimet e biletave për ndeshjen ndaj Vllaznisë

  • November 5, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 81 Views

Klubi i F.K. Kukësit njofton të gjithë tifozët për çmimet e biletave për ndeshjen ndaj Vllaznisë, e cila do të luhet nesër, në orën 14:00, në stadiumin \”Zeqir Ymeri\”.

Çmimet e biletave do të jenë 800 lekë për tribunën \”VIP\” dhe 200 lekë për të gjitha tribunat e tjera. Drejtuesit e klubit kanë vendosur çmime simbolike dhe të pranueshme për të gjithë tifozët në mënyrë që të ketë një mbështetje të gjërë nga ana e tifozerisë kuksiane.

Bashkë jemi më të fortë!

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.