cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

-1 ditë na ndan nga ndeshja me Vllazninë

  • November 5, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 84 Views

Skuadra e F.K. Kukësit do të luajë ditën e nesërme përballë Vllaznisë së Shkodrës. Ekipi i drejtuar nga trajneri Ernest Gjoka, nesër do të startojë edhe fazën e dytë të kampionatit.

Verilindorët do të vihen përballë shkodranëve, nesër, në orën 14:00, në stadiumin \”Zeqir Ymeri\”. Përgatitjet kanë qenë intensive dhe me rigorizitet, lojtarët janë në formë të mirë.

Takimi zhvillohet në stadiumin tonë dhe një faktor plus do të jetë edhe mbështetja e tifozerisë.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.