cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra do të nisë grumbullimin në Kukës

  • November 4, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 94 Views

Ekipi i F.K. Kukësit do të niset sot për Kukës, për të nisur grumbullimin para ndeshjes me Vllazninë. Stafi teknik dhe futbollistët do të shkojnë dy ditë para takimit me Vllazninë, për të nisur përgatitjet dhe për t\’u përshtatur me kushtet klimaterike.

Autobusi i ekipit do të lërë Tiranën në orën 10:00. Stërvitjet do të zhvendosen në Kukës, për ndeshjen e së dielës ndaj Vllaznisë, në orën 14:00.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.