cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Kukësi B përgatitet për ndeshjen ndaj Partizanit B

  • November 3, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 78 Views

Kukësi B vijon përgatitjet për ndeshjen ndaj Partizanin B. Ekipi i drejtuar nga trajneri Edmond Dalipi po stërvitet çdo ditë edhe po punon me rigorozitet. Tekniku në ndeshjen ndaj Partizanin B do të ketë edhe një përforcim, pasi do të jetë i gatshëm edhe Bedri Greca.

Javën e kaluar, skuadra e Kukësit B ishte pushim, ndërsa këtë javë do t\’i rikthehet garës së kampionatit, pasi ka për të përgatitur ndeshjen e fundjavës.

Atmosfera është pozitive dhe puna vijon me qetësi, pavarësisht se tani kërkohen edhe pikët duke parë pozitat në të cilat ndodhet ekipi.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.