cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Kukësi nuk ndal stërvitjen

  • November 2, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 92 Views

Skuadra e F.K. Kukësit nuk ka ndalur përgatitjet. Pasditen e sotme është stërvitur në kompleksin sportiv \”Internacional\”, në Pezë.  Futbollistët nën drejtimin e trajnerit Ernest Gjoka. Seanca ka qenë e një karakteri tekniko-taktik.

Përgatitjet kanë ecur sipas programit të detjuar nga stafi teknik. Atmosfera është mirë dhe të gjithë po përgatiten me qetësi për ndeshjen ndaj Vllaznisë.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.