cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra vijon përgatitjet

  • November 1, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 84 Views

Skuadra e F. K. Kukësit ka vijuar përgatitjet për ndeshjen e së dielës ndaj Vllaznisë, në stadiumin \”Zeqir Ymeri\”. Takim ky që do të luhet në orën 14:00.

Ekipi nën drejtimin e trajnerit Ernest Gjoka ka vijuar stërvitjen në kompleksin sportiv \”Internacional\”, në Pezë. Të gatshëm për trajnerin kanë qenë të gjithë futbollistët e tij.

Seanca ka pasur një karakter tekniko-fizik. Atmosfera është shumë pozitive dhe kërkohet të merret maksimumi këtë sfidë.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.