cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Çmimet e biletave për ndeshjen F.K. Kukësi – Luftëtari

  • October 28, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 94 Views

F.K. Kukësi – Luftëtari do të luhet ditën e nesërme në orën 14:00, në stadiumin \”Zeqir Ymeri\”.

Çmimet e biletave për këtë ndeshje do të jenë përsëri simbolike dhe të pranueshme për të gjithë tifozët.

Tribuna \”VIP\” do të kushtojë 800 lekë, ndërsa pjesa tjetër e stadiumit do të kushtojë vetëm 200 lekë.

Takimi ndaj Luftëtarit është mjaft i rëndësishëm për vazhdimin  e kampionatin dhe nevojitet ndihma e madhe e tifozerisë kuksiane. Bashkë jemi më të fortë!

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.