cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra udhëton drejt Kukësit, nis grumbullimi

  • October 27, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 91 Views

Ekipi i Kukësit ka mbyllur përgatitjet në Tiranë dhe është nisur sot drejt qytetit të Kukësit. Stafi teknik së bashku me lojtarët do të nisë sot grumbullimin në qytetin verilindor.

Përgatitjet e ekipit do të zhvillohen në stadiumin \”Zeqir Ymeri\” ku do të zhvillohet edhe stërvitja që pasditen e sotme dhe në vazhdim. Grumbullimi do të mbarojë pas ndeshjes me Luftëtarin, në program të shtunen.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.