cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Kukësi i pamposhtuar, i njëjtë me gjigandët e Europës

  • October 25, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 81 Views

Skuadra e Kukësit renditet në skuadrat e pamposhtura të Europës. Ekipi i trajnerit Ernest Gjoka në 8 javët e para të kampionatit nuk ka pësuar humbje duke u renditur në mesin e ekipeve të famshme në Europë dhe gjigandëve si Real Madrid, Bajern Munchen, Totenhem apo edhe të tjera.

Në Spanjë  pathyeshëm është Reali, në Angli Totenhemi dhe në Gjermani janë Bajern Munihu, Lajpciu dhe Hofenhaimi.

Skuadra verilindore ka pretendime për titull këtë sezon dhe fakti që nuk njeh humbje e vërteton mjaft mirë.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.