cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Kukësi B nuk mban fitoren

  • October 25, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 85 Views

Ada – Kukësi B 3-3

Shënues: Sadiku 25\’, Bytyçi 40\’, 60\’

Kukësi B: Hasanbelli, Dida, Zylyftari, (Gërmizi 68\’), Rama, Xhixha, Mema, Bytyçi, Koldashi, Sadiku, Cenaj, Mahmutaj. Tr. Edmond Dalipi.

Skuadra e F.K. Kukësit B nuk ka arritur të fitojë ndeshjen ndaj Adës, të luajtur më datë 24, 10, 2016, në stadiumin \”Reshit Rusi\”, në Shkodër. Ekipi i drejtuar nga trajneri Edmon Dalipi është barazuar në fund, pasi ishte në avantazh të 2 golave. Golit të vendasve iu përgjigj Sadiku në të 25-ën minutë, ndërsa Bytyçi ka rritur avantazhin në dy gola në minutën e 40 dhe 60. Fatkeqësisht, ekipi është barazuar në fund, pasi ka pësuar dy gola duke mos arritur të dalë me pikë të plota nga kjo transfertë.

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.