cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Felipe Moreira rikthehet te Kukësi

  • October 25, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 119 Views

Felipe Moreira do të rikthehet ditën e nesërme te skuadra e Kukësit. Braziliani pasi ka kaluar dëmtimin  do t\’i bashkohet grupit në seancat stërvitore dhe do të vihet nën urdhrat e trajnerit Ernest Gjoka.

Sulmuesi ka cilësi të mira dhe shihet si një \”përforcim\” i rëndësishëm për skuadrën tonë. Ai do të fillojë fazën e riabilitimit fizik dhe më pas do të shihet edhe mundësia për ta afruar me grupin. Moreira ka arritur të fitojë edhe një trofe me skuadrën e Kukësit, atë të Kupës së Shqipërisë.

\"moreira-transfermarket\"

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.