cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra i rikthehet përgatitjeve

  • October 24, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 77 Views

Skuadra e F.K. Kukësit i është rikthyer përgatitjeve për ndeshjen ndaj Luftëtarit. Ekipi ka nisur stërvitje në kompleksin sportiv \”Internacional\”, në Pezë.

Futbollistët janë rreshtuar nën urdhrat e trajnerit Ernest Gjoka në orën 16:00. Seanca ka qenë e një karakteri fiziko-teknik. Atmosfera është mjaft e mirë dhe pozitive.

\"alla\" \"alla1\" \"alla2\" \"alla3\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.