cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra zhvillon seancën, nesër drejt Korçës

  • October 20, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 88 Views
Ekipi i F.K. Kukësit ka zhvilluar stërvitjen e radhës në kompleksin sportiv \”nternacional\”, në Pezë. Seanca është zhvilluar në orën 16:00 dhe ka qenë me karakter tekniko-taktik.
Ekipi do t\’i drejtohet nesër qytetit të Korçës, ndërsa në orën në orën 9:00 do të dalë në një konferencë për shtyp tekniku Gjoka dhe sulmuesi Pejiç.
Foto nga seanca e sotme stërvitore:
Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.