cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Klubi i F.K. Kukësit ndërpret bashkëpunimin me Dritan Dervishin

  • October 19, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 83 Views

Klubi i F.K.Kukësit ka ndërprerë bashkëpunimin me ish-drejtorin Dritan Dervishi. Presidenti Safet Gjici dhe Dervishi kanë gjetur marrëveshjen dhe kanë ndërprerë kontratën me konsensus duke u ndarë me një shtrëngim duarsh.

Dervishi ka punuar në klubin e Kukësit rreth 5 muaj duke arritur edhe suksese. Kukësi kaloi një tur në Kupat e Europës, fitoi superkupën e Shqipërisë dhe nuk ka  asnjë humbje në kampionat duke qenë brenda objektivave.

Klubi i F.K. Kukësit e falenderon Dritan Dervishin për kontributin  dhe i uron suksese në vazhdimin e karrierës së tij sportive.

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.