cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra niset për Kukës

Skuadra e F.K. Kukësit është nisur ditën e sotme drejt Kukësit ku do të nisë grumbullimin për ndeshjen ndaj Korabit. Në program të dielën, më datë 16 tetor, ora 14:00.

Stafi teknik ka grumbulluar lojtarët që mendon se mund të ndihmojnë në këtë sfidë dhe do të nisë përgatitjet për ndeshjen e javës së 7 të kampionatit. Ekipi do të stërvitet në stadiumin \”Zeqir Ymeri\”, për t\’u përshtatur me terrenin.

Kjo ndeshje është vlerësuar maksimalisht nga skuadra dhe stafi teknik deh 3 pikëshi është detyrim.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.