cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Ngushëllim për ndarjen nga jeta të profesorit Esat Rakiqi

  • October 14, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 94 Views

Ngushëllim

Klubi i F.K. Kukësit i shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes së Esat Rakiqit për humbjen e njeriut të saj të dashur. Shkodrani është ndarë sot nga jeta në moshën 73-vjeçare. Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, dhe i gjithë ambienti verilindor i bashkohet dhimbjes së familjes dhe shpreh mirënjohjen e thellë për kontributin e tij në klubin e F.K. Kukësit.

Rakiqi është dhe do të mbetet përjetësisht në historinë e klubit tonë, falë kontributit të tij për gjatë viteve që ka qenë si zëvendëstrajner i Kukësit duke punuar në sezonin e parë të klubit në Superligë dhe duke arritur edhe suksese në Europë.

U prehsh në paqe, profesor!

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.