cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

F.K. Kukësi B nis kampionatin në Rrogozhinë

  • October 11, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 75 Views

Skuadra e F.K. Kukësit B nis ditën e nesërme kampionatin  e Kategorisë së Dytë. Ekipi i dytë i klubit ka marrë një vëmendje të merituar dhe nën drejtimin e trajnerit Edmond Dalipi ka objektiva të qarta.

Ndeshjen e parë skuadra e verilindorëve do ta luajë me Egnatian në Rrogozhinë. Takimi do të zhvillohet në orën 14:30, në stadiumin e këtij qyteti.

Shpresojmë që djemtë ta nisin mbarë! I urojmë atyre vetëm suksese.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.