cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra vazhdon përgatitjet për ndeshjen ndaj Flamurtarit

  • October 10, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 75 Views

Skuadra e F.K. Kukësit ka vijuar përgatitjet për ndeshjen ndaj Flamurtarit, që do të zhvillohet ditën e mërkurë në orën 17:00, në stadiumin “Flamurtari”.

Ekipi nën drejtimin e stafi teknik ka zbritur në fushë pasidite në kompleksin \”Internacional\”, në Pezë.

\"fuck\"

Skuadra e rreshtuar përpara fillimit të stërvitjes

Trajneri Ernest Gjoka ka rreshtuar skuadrën rreth orës 16:00. Seanca ka qenë e një karakteri fiziko-teknik me cirkuite dhe ushtrime me topin. Gjendja e lojtarëve  është mjaft e mirë dhe atmosfera mjaft pozitive, përjashtim bën vetëm sulmuesi Izair Emini

\"fuck2\"

Moment nga stërvitja

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.