cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Klubi vendos heshtje për shtyp

  • October 8, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 77 Views

Skuadra e F.K. Kukësit do të qëndrojë në heshtje për shtyp para sfidës me Flamurtarin. Stafi teknik ka vendosur që të mos ketë dalje për mediet, pasi kërkon që lojtarët të jenë të përqendruar maksimalisht për ndeshjen e radhës dhe nuk do që futbollistët të kenë shqetësime të tjera. Heshtja për shtyp qëndron në fuqi deri pas ndeshjes me Flamurtarin, në Vlorë.

Në këtë mënyrë komunikimi i lojtarëve me mediet është i ndaluar dhe çdo informacion për ekipin do e gjeni në sajtin dhe faqen zyrtare të klubit, ose duke komunikuar me zyrën e shtypit.

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.