cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Përgatitjet nuk ndalen para Flamurtarit

  • October 7, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 88 Views

Skuadra e F.K. Kukësit vazhdon përgatitjet për ndeshjen me Flamurtarin. Ekipi nën drejtimin e stafit teknik ka zhvilluar stërvitje në kompleksin \”Internacional\”, në Pezë. rajneri Ernest Gjoka ka nisur seancën rreth orës 16:00 dhe ka zgjatur për rreth 100 minuta. Përgatitjet kanë pasur një klarakter tekniko-fizik.

\"tullaci\" \"tullaci4\"

I vetmi futbollist që shfaq probleme dhe vazhdon me fazën e tij riaftësuese është Izair Emini që është dëmtuar para ndeshjes me Partizanin në Kukës.

Lojtarët janë në formë mjaft të mirë dhe duket një atmosferë mjaft pozitive. Fitorja me Partizanin ka rritur besimin e futbollistëve dhe besojnë se edhe ndaj Flamurtarit do të marrin një tjetër fitore.

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.