cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Kalendari i F. K. Kukësit B në Kategorinë e Dytë

  • October 6, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 100 Views

Ekipi i F.K. Kukësit B ka mësuar kalendarin e ndeshjeve të Kategorisë së Dytë. Skuadra e drejtuar nga trajneri Edmon Dalipi ka mësuar kundërshtarët në javët përkatëse dhe Grupin në të cilin bën pjesë, A-në. Kampionati fillon nga Rrogozhina, në ndeshjen ndaj Egnatia.

Java  1 / Egnatia – Kukësi B

Java  2 / Kukësi B – Tirana B

Java  3 / Ada – Kukësi B 

Java  4 / Kukësi B (pushim)

Java  5 / Kukësi B – Partizani B

Java  6 / Veleçiku – Kukësi B

Java  7 / Kukësi B – Vora

Java  8 / Albpetroli –  Kukësi B

Java  9 / Kukësi B – Vllaznia B

Java  10 / Luzi Junajtid – Kukësi B

Java 11 / Kukësi B – Kevitan

Java  12 / Internacionali – Kukësi B

Java  13 / Kukësi B – Gramshi

 

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.