cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra nis grumbullimin, stërvitet në “Zeqir Ymeri”

  • September 29, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 95 Views

Skuadra e F.K. Kukësit është nisur paraditën e sotme në qytetin verilindor për të nisur grumbullimin për ndeshjen me Partizanibn. Ekipi nën drejtimin e stafit teknik dhe trajnerit Ernest Gjoka do të nisë dy ditë para ndeshjes grumbullimin në hotel “Gjallica” duke mbajtur në kontroll skuadrën.

\"5\" \"elbasan\"

Ekipi është stërvitur pasditen e sotme në stadiumin e qytetit të Kukësit “Zeqir Ymeri”.

18-ja e përzgjedhur nga trajneri Ernest Gjoka ka dalë e gjitha në fushë. Seanca ka qenë e një karakteri tekniko – taktik me shumë ushtrime me përdorim me topin dhe vendosje të skuadrës në fushën e lojës.

Përgatitjet janë ndjekur edhe nga një numër i konsiderueshëm tifozësh.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.