cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Përgatitjet dhe axhenda e ndeshjes

  • September 27, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 91 Views

Skuadra e F.K. Kukësit ka mbyllur përgatitjet para ndeshjes me Tomorin në Berat. Takim ky i vlefshëm për turin e parë të Kupës së Republikës. Tekniku Ernest Gjoka ka në dispozicion të gjithë futbollistët dhe do të marrë të gjithë ato që mendojnë se duhet të aktivizohen për këtë takim.

Seanca e sotme stërvitore është zhvilluar rreth orës 16:00, në kompleksin sportiv “Internacional”, në Pezë. Seanca ka qenë e një karakteri tekniko-taktik dhe trajneri Gjoka i ka dhënë fund përgatitjeve për Kupën e Republikës.

Skuadra do të niset nesër për Berat.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.