cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Laçi – F.K. Kukësi 0-0

  • September 26, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 127 Views

Laçi – Kukësi 0-0
E shtunë, 25 shtator 2016, ora 14:00, stadiumi \”Laç\”
Laçi: Selmani, Musaj, Lulaj, Qaqi, Shala (Abraham 75’), Pinto, Lushkja, Anjelo (Kastrati 59’), Malindi, Akuino, Taubate (Toska 56’)
Trajner: M. Troisi
Kukësi: Koliçi, Hallaçi, Memini, Alla, Imami, Greca (Karioka 32’), Hasani, Musolli, Dvornekoviç (Guri 64’), Emini (Rangel 75’), Pejiç
Trajner: E. Gjoka
Gjyqtarë: A. Koçi,
Kartonë të verdhë: Akuino 13’ / Alla 16’, Emini 58’
Skuadra e F.K. Kukësit nuk ka arritur më shumë s një barazim të bardhë në fuishën e LAçit. Ekipi zhvilloi një ndeshje të mirë ku, patëm raste për të shënuar, por ishim të pafat, pasi herë shtylla e shumë herë të tjera arbtri Andi Koçi na mohuan.
Skuadra duhet të shohë përpara dhe të gjejmë fitoren që në takimin e ardhshëm.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.