cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Ekipi B në pritje të kalendarit

  • September 23, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 117 Views

Skuadra e dytë e F.K. Kukësit vazhdon përgatitjet ditë pas dite me të njëjtin përkushtim si ekipi A. Nën drejtimin e trajnerit Edmond Dalipi, fubollistët po zbatojnë me rigorizitet planin stërvitior dhe forma e tyre është çdo ditë në rritje.

Në dy miqësore të zhvilluara kjo skuadër ka arritur dy fitore bindëse me Tiranën B dhe Sopotin. Ekipi B është menduar si një trampolinë për çdo futbollist që nuk gjen mundësinë të aktivizohet me skuadrën e parë.

Skuadra B është në pritje të kampionatit të Kategorisë së Dytë dhe të hedhjes së shortit.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.