cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Akademia në pritje të ndeshjes hapëse të kampionatit

  • September 22, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 109 Views

Ekipet e moshave të F.K. Kukësit janë në pritje të fillimit të kampionatit. Skuadra U-17 dhe U-19 ndihen gati për të luajtur për herë të parë në Superligën e kësaj grupmoshe.

Të dy skuadrat në drejtimin e trajnerëve të tyre po vijojnë punën dhe janë plotësisht gati për fillimin e kampionatit. Ndeshja e parë do të luhet me datë 25 shtator në stadiumin \”Zeqir Ymeri\”, në Kukës përballë Vllaznisë.

Forca çuna, besojmë te e ardhmja!

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.