cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Zyrtare, Laçi – F.K. Kukësi, të shtunën, ora 14:00

  • September 20, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 87 Views

Ndeshja e vlefshme për javën e katër mes Laçit dhe Kukësit do të zhvillohet ditën e shtunë në orën 14:00, në stadiumin e Laçit.

Takimi do të ketë një rëndësi mjaft të madhe për vazhdimësinë e kampionatit tonë dhe kërkohet patjetër vetëm fitorja e kësaj ndeshjeje.

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.