cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

F.K. Kukësi B në pritje të kundërshtarëve

  • September 19, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 84 Views

Skuadra e F.K. Kukësit është duke pritur kundërshtarët që do të ketë përballë në këtë kampionat. Shorti për Kategorinë e Dytë akoma nuk është hedhur dhe kuksianët janë në pritje për të mësuar kundërshtarët, por edhe për të mësuar datën e fillimit të takimit.

Ekipi vazhdon përgatitjet dhe duket në rrugë të mbarë, pasi në dy miqësore kanë arritur dy fitore me Sopotin dhe Tiranën B. Trajneri Edmon Dalipi është mjaft i kënaqur me grupin dhe objektivat janë tëqarta. Afrimi i sa më shumë elementëve të rinj pranë ekipit të parë dhe kalimi në një kategori më sipër.

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.