cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra i jep fund përgatitjeve, nis grumbullimi

  • September 16, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 88 Views

Skuadra  e F.K. Kukësit i ka dhënë fund përgatitjeve para ndeshjes me Tiranën me një seancë të zhvilluara në mëngjesin e sotëm rreth orës 10:00. Stafi teknik ka dashur që seancën e fundit ta zhvillojë në qetësi të plotë.

\"kolici\"

Stërvitja ka zgjatur për rreth 60 minuta dhe ka qenë e një karakteri tekniko-taktik. Trajneri Ernest Gjoka ka pasur edhe biseda të veçanta me futbollistë të caktuar duke i përcaktuar edhe detyrat e fundit.

\"kolici1\"

Ekipi pas realizimit të seancës stërvitore i është drejtuar hotel \”Eklipsit\” nga ku ka nisur edhe grumbullimi që mbetet në fuqi deri para ndeshjes me Tiranën, takim ky që do të luhet nesër në orën 17:00 në stadiumin \”Selman Stërmani\”.

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.