cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Çmimet e biletave dhe tribunat ku do të akomodohet tifozeria kuksiane

  • September 16, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 87 Views

Ndeshja e  nesërme ndaj Tiranës që do të zhvillohet në orën 17:00, në stadiumin \”Selman Stërmasi\” ka rëndësi shumë të madhe për skuadrën verilindore, pasi kërkohet vazhdimi i rezultateve pozitive për skuadrën e F.K. Kukësit.

Duke parë rëndësinë e kësaj ndeshjeje nevojitet edhe mbështetja maksimale e tifozerisë kuksiane. Klubi ka besim absolut se skuadra nuk do të vuajë për mbështetjen e madhe të tifozerisë së zjarrtë kuksiane.

Tifozeria kuksiane do të akomodohet në tribunën B1/B2 dhe H1/H2. Çmimet janë 300 lekë dhe 1000 lekë. Biletat mund t\’i gjeni pranë sportelit të stadiumit \”Selman Stërmasi\”.
Tribuna B1/B2 – 1000 lekë (të reja)
Tribuna H1/H2 – 300 lekë (të reja)

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.