cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Java e 3-të, KF Tirana – F.K. Kukësi, të shtunën, ora 17:00

  • September 15, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 76 Views

KF Tirana – F.K. Kukësi do të luhet të shtunën, ora 17:00, në stadiumin \”Selman Stërmasi\”.
Skuadra e F.K. Kukësit do të luajë javën e tretë në transfertë me Tiranën. Verilindorët ditën e shtunë do të përballen me bardheblutë në një sfidë interesante dhe ndër më të fortat e Superligës për këtë javë.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.