cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

F.K. Kukësi e nis nga palestra, pasdite në fushë

  • September 14, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 85 Views

Skuadra e F.K. Kukësi ka nisur javën anti-Tiranë. Ekipi verilindor do të zhvillojë dy seanca përgatitore gjatë ditës së sotme. Lojtarët nën drejtimin e stafit teknik janë duke zhvilluar stërvitjen e parë në palestër. Futbollistët janë nfarë në dy grupe. Përgatitjet kanë zgjatur 60 minuta.

\"palestra1111\"

Pasdite rreth orës 16:00, skuadra do t\’i drejtohet fushës së blertë dhe do të zhvillojë përgatitjet në fushën e kompleksit \”Internacional\” në Pezë.

\"palestraaa11111\" \"palestraaa11111111\" \"palestraaaa111111\"

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.