cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra pushon, nesër rikthehen përgatitjet

  • September 13, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 68 Views

Skaudra e F.K. Kukësit e ka bërë pushim ditën e sotme. Stafi teknik i ka lënë lojtarët e lirë pas fitores me Teutë 3-0, për të rifituar energjitë e humbura. Fatmirësisht lojtarët nuk kanë probleme dhe të vetmet shqetësime për stafin teknik janë gjendja e Ylli Shametit dhe Polizoi Arbrit.

Ditën e nesërme ekipi do të rikthehet përsëri nën urdhrat e stafit teknik për të vazhduar punën për ndeshjen ndaj Tiranës. Atmosfera është mjaft pozitive pas fitores me Teutën.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.