cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Lena: Kërkojmë fitoren e parë!

  • September 11, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 116 Views

Mesfushori i F.K. Kukësit, Nijas Lena, i afruar në këtë merkato te skuadra verilindore, ka dalë në një konferencë për shtyp paraditen e sotme. Shqiptari i Maqedonisë ka folur për ndeshjen me Vllazninë, por sigurisht theksin e ka vendosur te takimi me Teutën, ditën e hënë, ora 16:00.

\"lena-konference-1\"

Vllaznia –  \”Me Vllazninë nuk luajtëm keq. Krijuam rastet tona dhe në ndeshjet jashtë fushe kjo është e rëndësishme. Na mungoi finalizimi dhe këtë duhet të riparojmë\”.

Teuta – \”E njoh këtë skuadër, pasi kam qenë pjesë e saj gjatë sezonit të kalaur. Jam i sigurt se do të na hapin vështirësi, por ne nuk duhet ta diskutojmë fitoren dhe t\’i dhurojmë tifozëve tanë 3 pikët e para. Pres që tifozët të jkenë të shumtë në numër dhe të na ndihmojnë shumë\”.

Vështirësia – \”Çdo ndeshje në kampionatin tonë ka vështirësi. Teuta është ekip simpatik dhe e vlerësoj shumë\”.

Titulli – \”Heret për të folur, pasi kampionati është i gjatë, por objektivat tona dihen tashmë\”.

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.