cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Klubi \”dhuratë\” tifozëve, ndaj Teutës vendoset hyrja e lirë

  • September 10, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 105 Views

Drejtuesit e klubit të F.K. Kukësit kanë vendosur që në ndeshjen ndaj Teutës t\’i bëjnë një \”dhuratë\” tifozëve kuksianë. Duke qenë se takimi korrespondon edhe me festën e Kurban Bajramit, presidenti Safet Gjici ka vendosur që në takimin hyrja ndaj durrsakëve të jetë e lirë. Sifda do të luhet ditën e hënë, në orën 16:00.

Kjo vjen edhe në kuadër të politikave të klubit për të mbajtur sa më afër tifozerinë kuksiane dhe të ketë raporte sa më të mira me tifozët.

Stadiumit \”Zeqir Ymeri\” i ka hije që të jetë i mbushur në kapacitetin e tij maksimal dhe kjo kërkohet edhe në këtë sfidë mjaft të rëndësishme për ekipin tonë.

Kërkojmë fitoren e parë në shtëpi përballë publikut tonë!

 

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.