cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra nuk ndërpret stërvitjen

  • September 9, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 89 Views

Skuadra e F.K. Kukësit nuk ka ndërprerë stërvitjen, por ekipi ka zhvilluar një seancë shkrydhëse te Liqeni artificial i Tiranës. Futbollistët nën drejtimin e stafit teknik kanë nisur përgatitjet në orën 17:00.

Lojtarët dhe trajneri janë besimplotë se ekipi do të gjejë fitoren e parë në ndeshjen ndaj Teutës. Fatmirësisht gjendja e lojtarëve është e mirë dhe nuk ka pasur shqetësime pas ndeshjes në Shkodër. Ekipi tashmë është i fokusuar te ndeshja ndaj durrsakëve në Kukës.

\"marko\" \"marko1\" \"marko2\"

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.