cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Kukësi B miqësore me Sopotin, përzgjidhet ekipi!

  • September 7, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 77 Views

Skuadra e Kukësit B do të zhvillojë një miqësore me ekipin e Sopotit. Ekipi i drejtuar nga trajneri Edmond Dalipi do të vihet përballë skuadrës librazhiode në orën 14:00, në kompleksin sportiv \”Internacional\”, në Pezë. 

Sot do të bëhet edhe përzgjedhja e të elementëve që do të mbesin pjesë e grupit për sezonin e ri të ekipit B dhe me këta elementë do të përqendrohet puna më e madhe.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.