cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Ndeshja Vllaznia – F.K. Kukësi shtyhet për ditën e enjte

  • September 6, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 77 Views

Federata Shqiptare e Futbollit ka marrë vendimin për shtyrjen e ndeshjes në mes të F.K. Kukësit dhe Vllaznisë. Ky spostim është bërë për të ruajtur fushën e stadiumit \”Loro Boriçi\” duke marrë parasysh edhe ngjarjet e fundit që ndodhen me kombëtaren e Shqipërisë dhe stuhinë e madhe që përfshiu qytetin verior. Lajmërimi i klubit është bërë nga zyrtarët e FSHF-së.

Takimi do të zhvillohet të enjten me datë 8 shtator, ora 19:00, në stadiumin \”Loro Boriçi\”.

Kampionati ynë nis  të enjten në Shkodër. F.K. Kukësi pranon vendimin e FSHF-së dhe e konsideron si të drejtë duke marrë shkas edhe nga problemet që mund të paraqiste fusha nëse do të luhej ditën e mërkurë.

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.