cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Klubi i F.K. Kukësit uron Shqipërinë dhe Kosovën në ndeshjet e tyre

  • September 5, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 73 Views
Klubi i F.K. Kukësit i uron suksese ekipit kombëtar të Shqipërisë në ndeshjen ndaj Maqedonisë. Takimi zhvillohet në orën 20:45, në \”Loro Boriçi\”. Shpresojmë në një fitore të ekipit tonë.
 
F.K. Kukësi i uron suksese edhe përfaqësueses së Kosovës, në ndeshjen e sotme ndaj Finlandës, në kuadër të eliminatorëve të botërorit.
 
#ForcaKukësi #ALB #KSV #Forcashqipe #Nebesojmë
Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.