cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Përgatitjet, nisin përgatitjet për ndeshjen ndaj Vllaznisë

  • September 3, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 79 Views
Skuadra e F.K. Kukësit ka nisur javën e përgatitjeve për ndeshjen e parë ndaj Vllaznisë në Shkodër. Pas një pushimi një ditor, stafi teknik ka kthyer në punë ekipin.
 
Seanca është zhvilluar në orën 17: 30 në kompleksin \”Internacional\”, të Pezës. Përgatitjet kanë qenë të karakterit tekniko-taktik. Të gjithë lojtarët kanë qenë të pranishëm dhe nuk paraqesin shqetësimi.
 
Përjashtim bën Ylli Shameti, i cili vazhdon fazën e rikuperimit për shkak të problemeve shëndetësore.
 
Atmosfera e grupit është mjaft pozitive dhe të gjithë kanë besim se do ta nisin mbarë ndeshjen e parë të kampionatit.
Takimi ndaj Vllaznisë do të luhet ditëbn e mërkurë, më 7 shtator, ora 19:00, në stadiumin \”Loro Boriçi\”.
#ForcaKukësi #Drejttrofeuttëradhës
\"poloska111\" \"poloska\" \"poloskaaaa\"
Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.