cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Fillojnë përgatitjet për ndeshjen me Vllazninë

  • September 3, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 82 Views

Skuadra e F.K. Kukësit do të rifillojë stërvitjen për ndeshjen kundër Vllaznisë. Ekipi nën drejtimin e stafit teknik do të fillojë stërvitjen në kompleksin sportiv \”Internacional\”, në Pezë.

Seanca e sotme do të fillojë në orën 17:30. Nga dita e sotme e deri në ndeshjen e së mërkurës, ekipi do të jetë me një program specifik dhe të mirëstudiuar.

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.