cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Erzeni – F.K. Kukësi 0-0 (Fotogaleri)

  • September 2, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 103 Views

Skuadra e F.K. Kukësit ka zhvilluar një ndeshje miqësore me Erzenin në Shijak. Ekipi verilindor ka luajtur këtë ndeshje në kuadër të përgatitjeve para ndeshjes me Vllazninë dhe fillimit të kampionatit.

Skuadra ka zhvilluar një ndeshje të mirë, por ka ruajtur edhe veten. Problemi kryesor i kësaj ndeshjeje ishte moskonkretizimi i rasteve. Skuadra e F.K. Kukësit ka krijuar disa raste, por nuk ka qenë e saktë në finalizme.

Skuadra e F.K. Kukësit e filloi takimin me një skemë 4-4-2.

Formacioni titullar: Koliçi, Hallaçi, Pashaj, Alla, Imami, Karioka, Hasani, Musolli, Greca, Pejiç, Emini. (U aktivizuan: Koci, Guri, Dema, Lena, Nemini, Rangel, Cema, Dvornekovic) Tr. Ernest Gjoka.

\"14124063_10154421851674519_1413699359_o\"

\"14203454_10154421851694519_780547872_o\"

\"14191691_10154421851094519_219990880_o\"

\"14202968_10154421857189519_1732524274_o\"

\"14164055_10154421869964519_197115325_o\"

\"9\" \"10\" \"12\" \"15\" \"16\" \"17\" \"18\" \"20\"

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.