cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Akademia vijon punën me ritme të larta

  • September 2, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 73 Views

Akademia e klubit të F.K. Kukësit vazhdon punën me ritme të larta. Ekipi U-17 dhe U-19 stërviten çdo ditë në qytetin e Kukësit nën drejtimin e trajnerëve të tyre. Për skuadrën U-17  në krye të ekipit është Agim Bela, ndërsa për ekipin U-19 është Gëzim Shehu.

Klubi ka një vëmendje mjaft të madhe në këto dy ekipe dhe po i plotëson të gjitha kushtet në mënyrë që të promovojë sa më shumë talentët e rinj të qytetit. Pas ngjitjes në Superligën e moshave, objektivat janë të qarta për të dy ekipet, promovimi i sa më shumë talenteve të rinj dhe fitimi i trofeve.

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.