cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Ekipi B drejt konsolidimit

  • August 30, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 79 Views

Kukësi B vazhdon punën nën drejtimin e trajnerit Edmond Dalipi. Tekniku po vëzhgon nga afër lojtarët që ka në dispozicion dhe së shpejti do të vendosë edhe për futbollistët që do të mbajë në skuadër. Ekipi B ka objektiva madhore, pasi kërkon kalimin nga Kategoria e Dytë në të Parën.

Trajneri ka marrë të gjithë mbështetjen e presidentit Safet Gjici dhe shihet me mjaft interes mbarëvajtja e kësaj skuadre edhe për furnizimin e ekipit të parë me elementë cilësorë. F.K. Kukësi B vazhdon çdo ditë stërvitjen.

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.