cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Blerja e re e F.K. Kukësit është i riu Koldashi

  • August 29, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 123 Views

Skuadra e F.K. Kukësit ka bërë goditjen e re në merkato. Albi Koldashi është lojtari më i ri që  është afruar me ekipin. 19-vjeçari ka dalë nga Akademia e Tiranës dhe ka qenë kapiteni i të rinjve duke spikatur në ndeshjet e zhvilluara.

I riu i ditëlindjes 1997 ka firmosur kontratën gjatë ditës së sotme dhe është lojtari më i ri i verilindorëve. Ai ka rolin e mesfushorit organizator dhe ka shumë cilësi dhe premton shumë për të ardhmen.

Klubi i F.K. Kukësit vazhdon me politikën për të afruar sa më shumë elemente të rinjë dhe cilësorë. Aldi Koldashi është nga qyteti i Kukësit dhe ka marrë edhe mbështetjen e duhur nga klubi verilindor.

#ForcaKukësi #Bashkëiadalim

\"14139280_10154403185029519_1022717983_o\"  \"14164174_10154403185059519_14735409_o\"

\"14151688_10154403185049519_1106131901_o\" \"14113890_10154403185074519_1846104222_o\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.