cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Ekipi realizon stërvitjen e parë

  • August 27, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 89 Views

Skuadra nën drejtimin e stafit teknik ka zhvilluar stërvitjen e parë për t\’u përgatitur për ndeshjen hapëse të kampionatit, atë ndaj Vllaznisë në Shkodër. Ekipi është stërvitur në kompleksin sportiv \”Internacional\”, në Pezë.

Trajneri Ernest Gjoka para seancës stërvitore ka zhvilluar edhe një analizë të shkurtër me lojtarët për triumfin e finales së Superkupës dhe objektivat e sezonit të ri.
Futbollistët janë mjaft të motivuar për të bërë më të mirën e tyre.
Seanca ka qenë e një karakteri fizko-teknik, me cirkuite atletike dhe ushtrime force e deri te ushtrimet me përdorimin e topit.
Shameti nuk ka marrë pjesë në seancën e djeshme me lejen e klubit për shkak të shqetësimeve të lehta shëndetësore që ka shfaqur pas finales së Superkupës
#ForcaKukësi #Drejtsuksesittëradhës

\"bethajashte\" \"bethajashte2\" \"bethajashte4\" \"bethajashte5\" \"bethajashte \"bethjaashte

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.