cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Biletat kanë dalë në shitje

  • August 23, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 82 Views

Biletat për ndeshjen e Superkupës ndaj Skënderbeut kanë dalë në treg. Ata mund t\’i gjeni pranë pikës së shitjes së stadiumit \”Selman Stërmasi\”.

Biletat kushtojnë vetëm 300 lekë, ndërkohë që pritet edhe caktimi i tribunave se ku do të qëndrojë skuadra kuksiane. Kjo do të bëhet edhe me një njoftim të dytë nga FSHF-ja.

Akodimi i tifozerisë

Tribunat B janë vendosur për ekipin e F.K. Kukësit. Në dispozicion të tifozerisë tonë do të jenë edhe tribunat E dhe F. T\’i mbushim plot.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.