cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra vazhdon stërvitjen

  • August 6, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 87 Views

Ekipi i F.K. Kukësit nuk ndalet në fazën përgatitore dhe vazhdon stërvitjen me potencial maksimal. Stafi teknik kishte zgjedhur një seancë të karakterit atletiko-fizik në liqenin artificial.

Trajneri Ernest Gjoka së bashku me stafin e tij kanë kominikuar edhe listën e lojtarëve që do të udhëtojnë me ekipin në fazën përgatitore. Ekipi nesër do të niset për Ohër të Maqedonisë.

\"te \"te \"te

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.